Nashledanou vzácní kolegové psavci i milí čtenáři

středa 21. prosinec 2016 19:46

Přišel mi e-mail, že blog na Lidovkách se ruší. Nu a co, však už stejně dávno nepíšu, pomyslela jsem si nejprve. Nějaké texty si budu z nostalgie zálohovat, nějaké nechám pominout.

 

Ale přece jen… Bigbloger nebyl nicotnou epizodou mého života. Stal se vítanou příležitostí.

Mohla jsem ve svých textech rozjímat nad tématy, které mě v danou dobu přišly blízké a ve čtenářích jsem získala určitou zpětnou vazbu, i když ne vždy kladnou. Bigbloger se pro mě stal zábavou v dobách, kdy jsem se v práci zrovna nepřepracovala (říká se tomu okurková sezóna) a potřebovala jsem nějakou činností zaplnit čas. Zároveň se stal prostorem, kde jsem přicházela na jiné myšlenky v dobách, kdy mi nebylo nejlíp.

A především, setkala jsem se zde s velmi zajímavými a milými lidmi. Ano, ne všichni byli milí či alespoň korektní, ale na ty protivy jsem už dávno zapomněla. S některými jsem se setkala dokonce osobně, s některými i několikrát. Seznámila jsem se s jejich tvorbou, kterou jsem shledávala jako velmi poučnou, zábavnou a především obohacující. Většinu zdejších autorů považuji za velmi vzácné lidi a jsem velmi vděčná, že jsem je tímto způsobem mohla poznat. Bigbloger pro mě byl velkým lidským obohacením a není mi tak úplně lhostejné, že tento ne sice zásadní, ale přece jen příběh mého života, končí.

Přeji všem svým kolegům i čtenářům šťastné Vánoce a mnoho úspěchů a radostí v dalším životě a co nejméně trápení. A doufám, že na shledanou milí psavci i čtenáři někde a nějak ...

Monika Mochová

Monika Mochová

Monika Mochová

O tom, co mě zrovna napadne...

Baví mě rodina, přátelé, historie, literatura, výtvarné umění, kultura duchaplná i zábavná, dobrý humor, vaření, turistika

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora